Marketing treści

Content marketing

Marketing treści buduje społeczność, zaangażowanie i zwiększa ranking w wyszukiwarkach. Dzięki kreacji oraz udostępnieniom wysokiej jakości, rozwiązującej problem informacji skierowanej do odpowiedniej grupy docelowej, pozwala wpłynąć na wybór klientów, gdzie końcowym rezultatem jest zwiększenie sprzedaży oraz atrakcyjności marki w oczach potencjalnych klientów.

Typowymi przykładami marketingu treści są: nowości branżowe, wywiady, notatki prasowe, artykuły sponsorowane, ebooki, tapety na pulpit, gry, studium przypadku, poradniki, infografiki i inne.

Jesteśmy z klientem od początku: doradzamy w wyborze domeny i hostingu, tworzymy stronę www i aktualizujemy ją, pozycjonujemy stronę i pomagamy w marketingu internetowym (strona, blog, serwisy społecznościowe).

Korzyści płynące ze współpracy:

  • Łatwy w obsłudze panel administracyjny (CMS typu WordPress)
  • Funkcjonalna, oraz intuicyjna struktura www
  • Formularz kontaktowy – pozwól klientom na bezpośredni kontakt
  • Mapka dojazdowa, Galeria, Katalog produktów,
  • Sklep internetowy (Woocoomerce, Prestashop)
  • Stronę odpowiadającą standardom Responsive Web Design
  • Podstawowa optymalizacja www pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • Instalacja narzędzi do analizy statystyk serwisu
  • Integracja z social media: Facebook, Google Maps (wizytówka w Google) itd.

Fotografia reklamowa / przemysłowa / produktowa

Szukasz profesjonalnego fotografa zajmującego się fotografią produktową (przemysłową – hale, biura, laboratoria, linie produkcyjne, hale montażowe, magazyny, huty i stocznie; reklamową – branża odzieżowa, oświetleniowa, spożywcza i inne) na potrzeby katalogów, folderów, stron i sklepów www, z bogatym doświadczeniem? – zapraszamy do kontaktu! Bogate portfolio, doświadczenie w wielu dziedzinach.

Reklama na samochodzie Katowice

Współpracujemy również z Agencję Reklamową „Demo” z Olsztyna, która okleja całe floty pojazdów firmowych, zmienia kolor samochodu. Firma specjalizuje się na terenie całej Polski w reklamie na samochodach. Wykonała już ponad 20 tys. realizacji. Agencja okleja zarówno samochody osobowe jak i dostawcze, TIR-y, cysterny, specjalistyczne, auta wyścigowe. Realizacja zlecenia reklamy na samochodzie na terenie całego kraju. Punkty obsługi klienta znajdują się w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach.

Oklejanie samochodów folią, reklama na samochodach

Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie. Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy.