Tworzenie stron

Projektujemy strony www zgodnie z wytycznymi Google, najnowszymi trendami i dopasowane do urządzeń mobilnych.

Dążymy do relacji opartych na przejrzystości, wzajemnym zaufaniu i uczciwości względem naszych klientów i partnerów biznesowych.
Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Tworzenie stron strony www, aktualizacja, redesign

Wykonywane przez nas strony internetowe oparte są o nowoczesny system CMS WordPress, pozwalający na samodzielne zarządzanie treścią oraz darmowe aktualizacje. Istnieje również szereg modułów dodatkowych, które pozwalają w dowolnym momencie wzbogacić jej funkcjonalność. W tworzeniu stron na WordPressie posiadamy największe doświadczenie i preferujemy ten system bardziej od Joomli, Drupala czy innych podobnych CMS-ów.

Przy tworzeniu stron stawiamy przede wszystkim na użyteczność, czytelność oraz wytyczne wyszukiwarki Google, dzięki czemu otrzymują Państwo stronę zoptymalizowaną pod pozycjonowanie. Strony są responsywne, dostosowane do urządzeń mobilnych jak smartphone oraz tablet.

Korzyści płynące ze współpracy:

  • Łatwy w obsłudze panel administracyjny (WordPress)
  • Funkcjonalna, oraz intuicyjna struktura www
  • Formularz kontaktowy zabezpieczeniem typu reCAPTCHA – pozwól klientom na bezpośredni kontakt
  • Mapka dojazdowa, Galeria
  • Stronę odpowiadającą standardom Responsive Web Design
  • Podstawowa optymalizacja www pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • Instalacja narzędzi do analizy statystyk serwisu
  • Integracja z social media: Facebook, Google+ itd.
  • Odpowiednie wtyczki pozwalające na zarządzaniem galerią zdjęć, usuwaniem spamu, łatwą aktualizacją

Proces tworzenia witryny internetowej

Zajmujemy się przede wszystkim wdrażaniem oraz modyfikacją gotowych szablonów WordPressa, w związku z czym, pierwszym krokiem będzie dobór odpowiedniego szablonu.  Po wykonaniu modyfikacji struktury kodu m.in html, css. Kolejnym istotnym elementem jest dostarczenie oraz skompletowanie materiałów potrzebnych do stworzenia strony www jak m.in. logotyp, grafika, teksty, zdjęcia, video itp.

Możemy również wykonać stronę zgodnie z zaleceniami w HTML, XHTML, PHP która będzie również responsywna, posiadała mapkę google, formularz kontaktowy itd. ale bez panelu administracyjnego, przez co do jej aktualizacji niezbędny będzie podstawowy edytor HTML lub zlecą nam Państwo stałą opiekę nad stroną łącznie z aktualizacją.

Jeśli nie posiadają Państwo własnych materiałów, jesteśmy w stanie skontaktować Państwa z zaufanymi specjalistami takich dziedzin jak copywriting, fotografia (fotografia użytkowa, modowa, przemysłowa, portretowa, reporterska), grafika, kamerzysta (filmy cyfrowe, montaż video), programowanie.

Cena stworzenia strony internetowej

Nie ma z góry ustalonych cen. Najczęściej wykonujemy strony na platformie wordpress. Na cenę składa się przede wszystkim liczba roboczogodzin przeznaczonych na stworzenie strony www. Nie posiadając materiałów od klienta w postaci tekstów, zdjęć, liczby podstron trudno jest z góry ustalić cenę za wykonaną usługę. W tym przypadku podajemy widełki cenowe. Już na etapie projektowania strony internetowej należy ustalić jej użyteczność, strukturę, szatę graficzną, połączenie z profilami social media, wewnętrzne linkowanie itp. co w przyszłości będzie miało duży wpływ na jej pozycjonowanie w google. Na życzenie Klienta za określoną opłatą zajmujemy się też późniejszym administrowaniem strony www, na co składa się aktualizacja silnika wordpressa i jego wtyczek, wyłapywanie błędów, publikacja wpisów na stronie, aktaulizacji treści poszczególnych podstron oraz ich formatowanie, tworzenie banerów itp. W przypadku zainteresowania stworzeniem strony www prosimy o kontakt emailowy.

Reklama na samochodach

Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie. Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy.

Oklejanie samochodów folią Poznań Wrocław

Oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Wykorzystanie samochodu jako bezpłatnego nośnika reklamowego cechuje korzystny zwrot z inwestycji. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach.

Nasi partnerzy: